Law And Order
Kαλώς ήρθες

ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΩΣΗ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ LA FAMILIA

Go down

ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΩΣΗ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ LA FAMILIA

Post by markosf on Mon Nov 08, 2010 7:24 pm

Υστερα απο προταση της συμμαχιας LA FAMILIA (23 La Familia(LaFam) 34,272,147 778,912 ) εχουν ξεκινησει οι συζητησεις για συνενοση μαζι τους......εδω θα περνανε ολα τα μηνυματα που θα ανταλλαξουμε μεταξυ μας.
το πληρες κειμενο της προτασης οπως ηρθε ειναι το παρακατω.....

Την 08.11.2010 1:26 ο/η mantasn έγραψε:
> mantasn από τη συμμαχία La Familia στέλνει το ακόλουθο μήνυμα:
>
>
> kalispera
> eseis eiste kainorgia simaxeia i sinenosi?
> pou konta peftete?
> proti fora sas blepo
> exete kapoio simeio mazemenoi i eiste diaspartoi?
> psaxnoume gia mia simaxeia na kanoume sinenosi na aneboume ligo
> emeis eimaste konta sto 16.13 oloi me polla nisia dika mas
> eseis?
> den theloume aksiomata paixnidi einai
> apla ama eiste kapou konta mporei na bgei se kati endiaferon kai na klisoume mia perioxi
> filikous xairetismous
> nikos

συμφωνα λοιπον με αυτα που εχουμε ξαναπει και επειδη η συζητησεις ειναι στην αρχη ακομα ξεκινησαμε μια συζητηση για να δουμε ποιοι ειναι οι οροι και οι προυποθεσεις για να γινει η συνενοση αυτη.......το κειμενο που στειλαμε ως απαντηση ειναι το παρακατω.....

Καλησπερα μιλησα στον αρχηγο μου και μου ειπε να σας πω οτι ειναι ενδιαφερουσα η προταση σας αλλα ΠΡΕΠΕΙ να συζητησετε με τους συμμαχους σας (ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ) τις προυποθεσεις για να γινει αυτη η συνενωση.Δηλ.ποιος θα παει που.Εμεις προτιμαμε να ερθετε σε εμας...θεσεις υπαρχουν για ολα τα μελη σας
μπορουμε ομως να φτιαξουμε και ακαδημια αν θελετε και αυτοι και τα μικροτερα βαθμολογικα μελη να πανε εκει και απο τα 2 μερη φυσικα ......και υπευθηνο θα ορισουμε μεταξυ μας.Οσο για το θεμα του ονοματος επειδη και εμεις και λογικα οπως και εσεις θα θελετε να κρατησετε το ονομα σας....υπαρχει η λυση της συνθετης ονομασιας (LAW & FAMILIA ).......
ΑΥΤΑ ομως ολα για να γινουν ΠΡΕΠΕΙ να συμφωνησουν και οι δικοι σου και οι δικοι μας.
Τωρα για τον πυρηνα που λες εμεις εχουμε τον πιο μεγαλο πυρηνα στην περιοχη του 60 εχουμε ομως και πολλα μελη σε αλλες περιοχες (ο markosf ας πουμε εχει 3-4 δικους σας κοντα του.....)
ας ξεκινησουν λοιπον τις συζητησεις στο εσωτερικο σας και εμεις στο δικο μας......αν θελετε μπορουμε να ανταλαξουμε και μελη (ενας απο εμας να παει εκει και ενας απο αυτους να ερθει εδω ) για να δουμε και να δειτε τι παιζετε.
ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΗΖΗΤΗΣΗ ΜΕ Τον αρχηγο

με εκτιμηση η διπλωματισα των Law&Order
φονικη μουρμουρα

Επαναλαμβανω οτι οι πιο πανω διαλογοι ειναι στην αρχη και δεν ειναι τελικες αποφασεις........
η αποφαση θα βγει με την ομωφωνη αποφαση και απο τις δυο συμμαχιες.......
πειτε μας λοιπον τις αποψεις σας για την συγκεκριμενη συνενοση και οτι νεο υπαρχει θα το βλεπετε εδω και αναλογα θα αποφασιζουμε......
markosf
Admin

View user profile

Back to top Go down

Re: ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΩΣΗ ΜΕ ΣΥΜΜΑΧΙΑ LA FAMILIA

Post by tzepetogr on Mon Nov 08, 2010 8:11 pm

Η άποψη μου είναι γνωστή άς περιμένουμε να δούμε
tzepetogr
Admin

View user profile http://www.super3.gr

Back to top Go down

Post by vtheofilis on Mon Nov 08, 2010 8:12 pm

Αν και η πρόταση είναι πιο ελκυστική από αυτήν των I-BAR, καθ'ότι είναι λιγότερο απαιτητικά τα μέλη της LaFam, παραμένω διστακτικός. Πως παίζουν; Είναι κτίστες, κάνουν όλη την ώρα πολέμους; Είναι σε πόλεμο με κάποιους; Θα ταιριάξουν τα χνώτα μας;

Last edited by vtheofilis on Tue Nov 09, 2010 5:31 pm; edited 1 time in total
vtheofilis

View user profile

Back to top Go down

Post by panos9999 on Tue Nov 09, 2010 10:39 am

Εμενα δεν μου αρεσε ο τροπος που το λενε, δλδ το παρακατω :
> kalispera
> pou konta peftete?
> proti fora sas blepo
αυτο δεν ειναι προσκληση σε συμμαχια αλλα απορια αν ειμαστε νεα συμμαχια η συννενοση... εμ πασει περιπτωση απλα δε μου αρεσε ο τροπος... συμφωνω με την ενωση απλα να μαθουμε και αυτα που ζητανε ωστε να ολοκληρωθει η ενωση.. ζητανε καποιο αξιωμα ??? αλλαγη ονοματος ??
panos9999

View user profile

Back to top Go down

Post by panic on Tue Nov 09, 2010 3:08 pm

symfvnv αγαπητε πανο και βαγγελη εχουν με αλλους πολεμο?επισης δεν ειναι απλη συνενωση αυτη διοτι θα γινουμε στοχος συμμαχιων μεγαλων και χωρις καλη συννεωοηση και εμπιστοσυνη απο την πρωτη στιγμη θα καταρρευσουμε

panic

View user profile

Back to top Go down

Post by megistos on Wed Nov 10, 2010 3:50 am

εγω προτεινω για να λυθουν αυτες οι αποριες μας να παει καποιος απο εμας σε αυτους και να μας πει τι γινετε.... τι λετε?
megistos

View user profile

Back to top Go down

Post by φονικημουρμουρα on Wed Nov 10, 2010 3:25 pm

panos9999 wrote:Εμενα δεν μου αρεσε ο τροπος που το λενε, δλδ το παρακατω :
> kalispera
> pou konta peftete?
> proti fora sas blepo
αυτο δεν ειναι προσκληση σε συμμαχια αλλα απορια αν ειμαστε νεα συμμαχια η συννενοση... εμ πασει περιπτωση απλα δε μου αρεσε ο τροπος... συμφωνω με την ενωση απλα να μαθουμε και αυτα που ζητανε ωστε να ολοκληρωθει η ενωση.. ζητανε καποιο αξιωμα ??? αλλαγη ονοματος ??

Θα πω σε αλλο μυν.την γνωμη μου αλλα ηθελα να πω κατι πανω σε αυτο που λεει ο Πανος.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΑΥΤΟΣ ΓΙΑΥΤΟ και οταν αναφερθηκα στον Μαρκο ειπα (ο markosf ας πουμε εχει 3-4 δικους σας κοντα του.....) ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ το υφακι ειναι σαν να λεει ....αααααα για να δουμε εισαστε νεα συμμαχια ετσι?Οποτε και ...απειροι στον πολεμο για κατσε να σας κανουμε μερικες ...επιθεσουλες...και αυτο το λεω γιατι ΔΕΝ μου αρεσε που ελεγε ΑΝ ειμαστε μαζεμενοι καπου!!!(Γιαυτο και ΔΕΝ ειπα οτι ο Μαρκος ειναι ο αρχηγος!!!!)Μια συμμαχια που θελει ενωση με μια αλλη ΔΕΝ μιλαει ετσι!!!ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!!
ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΠΟ ΕΔΩ...

φονικημουρμουρα

View user profile

Back to top Go down

Post by φονικημουρμουρα on Wed Nov 10, 2010 4:50 pm

Λοιπον η δικια μου γνωμη ειναι η εξης...οπως εχω πει παλια ΔΕΝ θα ηθελα να κανω συνενιση με καποια συμμαχια ανω των 20 ατομων και αυτο γιατι μου αρεσει αυτη η "συντροφικότητα" και η παρεα που εχουμε μεταξυ μας.Θα μου πει τι λες ρε Τζενη πολεμικο παιχνιδι ειναι αλλα τι να κανω ΑΥΤΟ αισθανομαι!!! Embarassed Και επειδη πριν τον γαμμα ειμουνα στον Βητα στην εκει συμμαχια και ητν η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ μου και ειδα τι....ΜΠΑΧΑΛΟ εγινε μετα την συνένωση (ΑΥΤΟ μπορει να το πει ο εκει αρχηγος ο οποιος ειναι...ΟΝΟΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ...ο ΑΛΛΟΣ φυσικα...!!! Razz ) και ΔΕΝ θελω να γινει και ΕΔΨ...ΑΛΛΑ...θα ακολουθησω οτι πειτε εσεις.Ετσι κια αλλιως ΔΕΝ ξερω και πολλα απο πολεμου αυτα τα αφηνω για το Βαμπιρ και τους αλλους ΕΓΩ ειμαι μια...ταπεινη διπλωματισα!!!Αλλα ΔΕΝ μου αρεσε και ο τροπος οπως ειπα και παραπανω....σαν να μας....ψαρευμαν...και γνωμη μου ειναι να ειμαστε και..."λιγουλακι" σε επιφυλακι...ΑΥΤΑ προς το παρον...

φονικημουρμουρα

View user profile

Back to top Go down

Post by megistos on Wed Nov 10, 2010 5:18 pm

λοιπον εγω συμφωνω με την τζενη και ισως και να ψαχνονται λιγο τελικα.... θελω να παω εγω εκει για να δουμε τι θελουν τελικα.... εκτος αν τελικα δεν το προχωραμε... ε?
megistos

View user profile

Back to top Go down

Post by markosf on Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

εγω θα ελεγα να περιμενουμε την απαντηση τους σε αυτο που τους στειλαμε....
αν δεν απαντησουν μεχρι το σαββατο στην τζενη (νομιζω οτι ειναι καλος χρονος για να συζητησουν αν θελουν την συνενοση η' οχι......) τοτε συνεχιζουμε οπως ειμαστε......
παντως οι οροι μας (αν τελικα προχωρησουμε σε συζητησεις ) θα ειναι αυτοι που εχουμε πει και εδω και σε προηγουμενη συζητηση......
markosf
Admin

View user profile

Back to top Go down

Post by tzepetogr on Wed Nov 10, 2010 7:01 pm

Όλα καλά και όλα ωραία αλλά οι όροι μας ποιοί είναι?δέν κατάλαβα Μάρκο εγώ βασικά δέν είδα κανένα σύμμαχό να βάζει όρους και αυτό είναι κάτι που πρέπει να συζητηθεί
tzepetogr
Admin

Back to top Go down

Post by markosf on Wed Nov 10, 2010 7:34 pm

μα τους εχεις βαλει εσυ ο ιδιος ρε χαρη......και ολοι συμφωνησαν.......
υπαρχουν στο διπλα θεμα (ΣΥΝΕΝΟΣΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ)
markosf
Admin

View user profile

Back to top Go down

Post by panic on Wed Nov 10, 2010 8:48 pm

θελουμε παρεα οχι να ναεβουμε ποντους να τους το ξεκαθαρισουμε αμα παρουμε ολα τα αξιωματα θα ειναι σαν να μαε κανουν χαρη ισα ολα μοιρασμενα γιατι οταν μιλας με ισους ορους τοτε κανεις και καλες φιλιες να τους το πεις μαρκο και να παρεις εσυ την αρχηγια δωσε απο τα αλλα αξιωματα και τονομα το ακουσα law and familia? καλο ειναι αυτοι μπορει να ψαχνονται αν πουμε οχι εμεις θα πανε αλλου τι το ιδιαιτερο τους τραβηξε σε εμας? αυτο το μυνημα το εστειλαν και σε αλλες συμμαχιες? εγω οταν κανω στρατολογηση και ξερετε οτι ενδιαφερομαι για την συμμαχια παντα ωαχνω για νεα μελοι με λιγους με πολλους ποντους αλλα παντα για καποιο λογο οχι ετσι να στελνω και οποιον μαζεψω ειτε αποφασιζουμε να μπουμε δυναμικα στον γαμμα με ρισκο ομως γιατι η πρωτη λεξη μου αν ενωθουμε δεν θα ειναι κυριοι καλυσπερα σας θα ειναι ρε ρεμαλια που κρυβοσασταν τοσο καιρο εξαρταται και πως βεβαια θα μου μιλησουν αλλα απλα πραγματα τα κανουμε δυσκολα επειδη το εχουν βρει καποιοι οτι ο ενας θα εξουσιαζει τον αλλο διαβεβαιωσεις δεν θελω απο εκεινους για τιποτα ολα στην πραξη φαινονται

panic

View user profile

Back to top Go down

Post by the_avenger on Thu Nov 11, 2010 4:32 am

Καλημερα και απο μενα.
Ενα μεγαλο ΟΧΙ(ποιος ειμαι???Ο Μεταξας ειμαι????)για τον λογο-και μονο-οτι ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ!!!Ασε που κανει και σαν την μανα μου:τι ειναι?που ειναι?γιατι ειναι?πως ειναι?κλπ.
Βεβαια,αν υπαρχουν συμαχοι εκει γυρο που ειναι ξεμπαρκοι,σαν καλαμια στον καμπο,θα ειναι μια ενισχυση γι'αυτους,αλλα η γνωμη μου ειναι οχι.
Ευχαριστω που με διαβασατε.
Με εκτιμηση.
Λαμπρος-Horus
the_avenger

View user profile

Back to top Go down

Post by φονικημουρμουρα on Thu Nov 11, 2010 10:24 am

the_avenger wrote:Καλημερα και απο μενα.
Ενα μεγαλο ΟΧΙ(ποιος ειμαι???Ο Μεταξας ειμαι????)για τον λογο-και μονο-οτι ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ!!!Ασε που κανει και σαν την μανα μου:τι ειναι?που ειναι?γιατι ειναι?πως ειναι?κλπ.
Βεβαια,αν υπαρχουν συμαχοι εκει γυρο που ειναι ξεμπαρκοι,σαν καλαμια στον καμπο,θα ειναι μια ενισχυση γι'αυτους,αλλα η γνωμη μου ειναι οχι.
Ευχαριστω που με διαβασατε.
Με εκτιμηση.
Λαμπρος-Horus

MΠΡABOOOOOOOOO ΛΑΜΠΡΟΟΟΟΟΟΟ!!!Μιλας ...λιγο αλλα.....ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ!!!!

φονικημουρμουρα

View user profile

Back to top Go down

Post by megistos on Thu Nov 11, 2010 4:05 pm

δεν τους κανουμε και ενα πολεμο λεω εγω να τελειωνουμε....!!! 42 μελοι ειναι σιγα..... θα παρω εγω τους 10 και τους αλλους η ομαδα κρυοσης χαχαχαχα!!!! Laughing
megistos

View user profile

Back to top Go down

Post by tzepetogr on Thu Nov 11, 2010 4:06 pm

markosf wrote:μα τους εχεις βαλει εσυ ο ιδιος ρε χαρη......και ολοι συμφωνησαν.......
υπαρχουν στο διπλα θεμα (ΣΥΝΕΝΟΣΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ)

Α οκ Μάρκο είμαι σοβαρά λές?
tzepetogr
Admin

Back to top Go down

Post by markosf on Thu Nov 11, 2010 5:51 pm

σε εσενα ισχυει αυτο που λενε........
ΑΡΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ bounce lol!
markosf
Admin

View user profile

Back to top Go down

Post by panic on Sat Nov 13, 2010 10:53 am

να παει καποιος σε εκεινους και καποιος απο αυτους σε εμας

panic

View user profile

Back to top Go down

Post by tzepetogr on Sat Nov 13, 2010 5:44 pm

Και γιατί δέν τους φέρνουμε όλους εδώ? με τον καπετάν Μάρκο Αρχηγό να τελειώνουμε
tzepetogr
Admin

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top